X
Menu

O FIRMIE

Jako Metal-Art istniejemy na rynku od ponad trzydziestu pięciu lat. Rozpoczęliśmy działalność w 1980 roku. Od samego początku jak drukujemy wizytówki i wytwarzamy pieczątki Warszawa jest miejscem naszej siedziby. Nasi kontrahenci to przede wszystkim instytucje, firmy oraz osoby indywidualne znajdujące się w obszarze aglomeracji warszawskiej. Ten długi okres funkcjonowania naszej firmy pozwolił nabyć cenne doświadczenie, które teraz przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas wizytówek i pieczątek. W naszej działalności staramy się aby oferowane przez nas usługi były połączeniem wysokiej jakości i atrakcyjnych cen. Współpraca z renomowanymi dostawcami gwarantuje niezawodność i długotrwałe użytkowanie naszych wyrobów.

Zamówione wyroby można odbierać osobiście, dodatkowo na terenie miasta Warszawa oferujemy pieczątki oraz wizytówki z dostawą pod wskazany adres.

Nasze usługi

pieczątki – różnej wielkości automaty w obudowach Wagraf i Trodat, z kasetką metalową lub plastikową, z trzonkami drewnianymi, datowniki i inne wykonywane w technologii polimerowej.
wizytówki – każdego rodzaju, laminowane, zadrukowane jedno lub dwustronnie, kolorowe oraz czarno-białe. Na podstawie projektu naszego lub dostarczonego przez Klienta.
biżuteria sztuczna – tworzymy biżuterię z takich materiałów jak: miedź, mosiądz. To m.in. kolczyki, brosze, wisiory, bransolety i inne. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na stronie bizuty.com.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Metal-Art, ul. Bonifraterska 15, 00-203 Warszawa. Tel. 22 635 72 05 lub 692 49 18 36