X
Menu

Pieczątki Trodat

Stempel Trodat użycieTrodat to jeden z czołowych producentów artykułów stemplarskich na świecie. Frima powstała w 1947 roku w Wiedniu. Aktualnie jest obecna w ponad 150 krajach. Pierwsza samotuszująca pieczątka wykonana z tworzywa sztucznego - to właśnie pomysł Trodat. Był to przełom w dziedzinie pieczątek. Do tego momentu by wykonać odbicie niezbędna była oddzielna poduszka z tuszem. Ta jak i wiele innych innowacji przyczyniły się do tego, że obecnie pieczątki Trodat są wyrobami wyznaczającymi trendy w branży stemplarskiej. Wielokrotnie nagradzane i wyróżniane  W Polsce Trodat jako spółka istnieje od 2002 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Warszawie.

Pieczątki wykonywane w Metal-Art już od wielu lat są umieszczane w oprawach Trodat. Zależy nam na tym, aby oferować wyroby najlepsze pod względem jakości, funkcjonalności i wzornictwa. Dlatego włączyliśmy je do naszej oferty.

trodat-professional

Typy pieczątek i akcesoria Trodat w ofercie Metal-Art

Obecnie znajdują się w niej następujące rodzaje pieczątek i akcesoriów (każdy z nich może być w różnej wersji kolorystycznej i rozmiarach):

  • Printy - wysokiej jakości pieczątki automatyczne, samotuszujące
  • Mobile Printy - funkcjonalne pieczątki kieszonkowe
  • Professional - ekstremalnie wytrzymałe pieczątki ze stalowym szkieletem
  • Ideal - ergonomiczne suche pieczęcie
  • Classic - ręczne pieczątki różnego typu (datowniki, numeratory itp.)
  • Poduszki do pieczątek zapewniające doskonałe odbicie
  • Wymienne wkładki tuszujące do pieczątek automatycznych
  • Tusze - kolory niebieski, czarny, czerwony, fioletowy, zielony

wymiana-plytki-tekstowejAutomaty samotuszujące Printy dostępne są w siedmiu wersjach kolorystycznych. Zastosowano w nich wygodny system wymiany płytki tekstowej. Specjalna konstrukcja z uchwytami z boku płytki zapobiega ubrudzeniu się przy wymianie. Obudowa ma kompaktowe wymiary i bardzo niską masę co korzystnie wpływa na komfort użytkowania. Transparentne okienko pozycyjne pozwala na precyzyjne wykonanie odbicia - nic nie zasłania miejsca przyłożenia stempla. Trodat Printy to idealne pieczątki do biura.

Mobile Printy to pieczątki mobilne (kieszonkowe). Zajmują niewiele miejsca, można je wygodnie nosić przy sobie. Szczególnie przydatne dla osób, które są w terenie a ich praca wymaga częstego przemieszczania się.

Seria Professional to stemple w metalowych obudowach, bardzo trwałe i sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach. Grupa Trodat Professional to pieczątki z płytką tekstową, datowniki, drukarenki i numeratory.

W Metal-Art oferujemy nie tylko automaty. Linia Classic to pieczątki ręczne - ich przeznaczeniem jest głównie oznaczanie dat, czasu (datowniki, numeratory). Od pieczątek automatycznych różnią się tym, że do wykonania odbicia niezbędna jest poduszka z tuszem.

Jesteś zainteresowany stemplami w obudowie Trodat?

Skontaktuj się z nami. Doradzimy w najlepszym wyborze, tak by zamówiona pieczątka była najlepiej dopasowana do potrzeb.
Nasze biuro znajduje się przy ul. Bonifraterskiej 15 w Warszawie. Nr telefonów: 22 635 72 05;  692 49 18 36.

Sprawdź cennik pieczątek Trodat