X
Menu

Pieczątki szkieletowe

automat szkieletowy 5204Ten rodzaj pieczątek przeznaczony jest do pracy w biurach, magazynach oraz w miejscach gdzie wykonuje się duże ilości odbić. To najbardziej wytrzymały model oprawy jakim może pochwalić się Trodat. Zgodnie z zapewnieniami producenta wytrzymują one obciążenia nawet 400 tys. odbić. Gwarantuje to specjalna budowa oprawy - jej szkielet jest wykonany z metalu. Dzięki temu oprawa jest również bardzo stabilna podczas pracy. Seria pieczątek tego producenta została nie bez podstawy nazwana Professional.

Pieczątki szkieletowe Trodat z płytką tekstową występują w dwóch kształtach opraw: okrągły (2 modele) i prostokątny (9 modeli). Największym z nich jest 5212 - rozmiary płytki tekstowej w tym przypadku to 116 x 70 mm. Najmniejszym w grupie jest model 5200 o wymiarach nie przekraczających 41 x 24 mm. Modele okrągłe mają średnicę 40 i 45 mm. Dostępna jest także wersja Wszystkie pieczątki z serii Professional cechują się najwyższą jakością wykonania a ergonomiczne kształty powodują, że praca z nimi jest bardzo komfortowa i czysta. Do atutów tych opraw należy także bezproblemowa wymiana wkładki tuszującej.

 

pieczatki-trodat-szkieletowe

Trodat Professional 5200 i 5430

Grupa pieczątek Trodat Professional

Trodat Professional 5208, 5204, 5206

Potrzebujesz wygodnej pieczątki do częstego stosowania?

Zamów ją u nas - zapraszamy do wizyty w naszym biurze - ul. Bonifraterska 15 w Warszawie. Zamówienia można składać również za pomocą e-maila.