X
Menu

WIZYTÓWKI

Metal-Art wykonuje wizytówki służbowe, osobiste i inne metodą druku cyfrowego na kartonach o gramaturze 220÷300 g. Kartony mogą być gładkie lub fakturowane. Wizytówki tworzone są wg projektu Klienta lub wzoru opracowanego przez Metal-Art. Jeśli chcieliby Państwo wydrukować wizytówki wg własnego projektu, to prosimy o zapoznanie się z poniższymi wskazówkami jak przygotować i dostarczyć projekt.

Natomiast gdy wygląd wizytówki ma być opracowany przez nas, to procedura wygląda następująco: wykonujemy wstępny projekt graficzny, przesyłamy go na wskazany adres mailowy w celu akceptacji lub zgłoszenia ewentualnych poprawek. Jeżeli projekt się podoba, to przystępujemy do druku i wkrótce mogą się Państwo cieszyć nowymi wizytówkami. Na terenie miasta Warszawa dowieziemy je pod wskazany adres.

Wizytówki mają najczęściej wymiar 90 mm x 55 mm. Mogą być drukowane dwustronnie w pełnym kolorze lub czarno-białe. Typy wizytówek.

Przygotowanie pliku z wzorem logo lub całej wizytówki

Prace najchętniej przyjmujemy w postaci pliku Corel Draw (w wersji do 14 włącznie) cdr oraz pdf. Akceptowane formaty graficzne: EPS, AI.

W przypadku formatów EPS i AI teksty należy zamienić na krzywe. Gdy w pracy występuje grafika, która kończy się równo z krawędzią strony, należy dodać 3 mm spadu.

W związku z ogromnym zróżnicowaniem typów czcionek, aby uniknąć problemów z ich niezgodnością, wszystkie obiekty tekstowe należy koniecznie zamienić na krzywe (opcje „przekształć w krzywe”, „convert to curves”). Przyjmujemy prace pocztą e-mail oraz na popularnych nośnikach elektronicznych, w tym na USB i kartach pamięci. E-mail nie powinien przekraczać 10MB.

Cennik wizytówek – druk cyfrowy

Ceny brutto.

Ilość (szt.)
Wizytówki czarno-białe
Wizytówki kolorowe
50
28 zł
36 zł
100
35 zł
45 zł
200
60 zł
80 zł
300
90 zł
110 zł
500
150 zł
195 zł
+ 50% druk dwustronny
+ 50 zł opracowanie (skanowanie i czyszczenie skanu), przeniesienie znaku firmowego.
+ laminowanie (folia matowa dwustronna) 20zł/100szt.

+  30% ceny pełen zadruk

Proces zamawiania:
– prześlij do nas tekst wizytówki lub własny projekt wizytówki
– przygotujemy wstępny projekt i odeślemy mailem
– czekamy na akceptację i ewentualne poprawki
– gotowe wizytówki odbierasz osobiście lub przywozimy je do Ciebie.

Po uzgodnieniu, możliwość dostawy pod wskazany adres: Dostawa 10 zł – tylko w obrębie Warszawy. Powyżej 200 zł dostawa gratis.

Nie należy przygotowywać prac w programach Microsoft Office!!!
Wykonanie wizytówek w czasie 24 godzin.

Potrzebujesz wizytówek? Skontaktuj się z nami:

Metal-Art
ul. Bonifraterska 15,
00-203 Warszawa

tel./fax: 22 635 72 05
kom  692 49 18 36