X
Menu

DRUK WIZYTÓWEK

Zapraszamy do współpracy w zakresie cyfrowego druku wizytówek. Wykonujemy je na papierze gładkim lub fakturowanym, dodatkowo na życzenie zleceniodawcy możemy pokryć je laminatem co zwiększa trwałość i odporność na zabrudzenia. Ze względu na to, że miastem w jakim znajduje się nasze biuro jest Warszawa wizytówki drukujemy najczęściej dla podmiotów z tego miasta. Nasza działalność ma charakter lokalny.

Funkcja wizytówek jest niezmienna od lat i pomimo postępu technologicznego w dalszym ciągu jest niezastąpionym elementem w kontaktach biznesowych i nie tylko. Papierowa wizytówka nie została wyparta przez elektroniczne urządzenia i gadżety - w dalszym ciągu jest powszechnie stosowana na całym świecie.

Wizytówki dla firm

Częstymi odbiorcami naszych wizytówek są firmy oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Tego typu wizytówka ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych, pozwala utrwalić pozytywny wizerunek firmy. Wizytówka firmowa może bardzo dobrze spełniać funkcję reklamową. Jaka treść powinna zostać zawarta na tego typu wizytówce? Z pewnością będą to dane umożliwiające kontakt z właścicielem wizytówki czyli numer telefonu, adres służbowy, e-mail i adres strony internetowej, stanowisko pełnione w firmie i oczywiście imię oraz nazwisko. Z elementów graficznych obowiązkowo powinno zostać umieszczone logo firmy, mogą też być dodane inne grafiki jednak nie powinny być dominującymi.

wizytówka dla Eversportwizytówka dla Hussar Studioandlupa

Wizytówki osobiste

Tego typu wizytówka zawiera przeważnie mniej treści niż wizytówka firmowa. Przeważnie ogranicza się do imienia i nazwiska, nr telefonu, rzadziej umieszcza się adres. Może też zawierać moduł z tytułem naukowym, stopień oficerski określający miejsce w hierarchii wojskowej i inne elementy informujące o danej osobie. Wizytówki osobiste z reguły są zadrukowane z jednej strony i raczej nie umieszcza się na nich elementów graficznych.

wizytowka-dablewskawizytowka-dla-gastroserwis

Inne rodzaje wizytówek

Można spotkać się jeszcze z wizytówkami okolicznościowymi, które mogą także przyjąć postać zaproszenia. Stosuje się je np. przed różnego rodzaju imprezami okolicznościowymi. Zawarte na nich mogą być informacje o miejscu w którym odbędzie się impreza lub np. miejscu przy stole jakie ma zająć dany gość. Innym typem jest jeszcze wizytówka rodzinna, wizytówki dołączane do prezentów lub kwiatów.

Jeśli poszukujesz miejsca gdzie można wydrukować wizytówki Warszawa jest miejscem w którym się znajdujesz, to zapraszamy do naszego biura przy ul. Bonifraterskiej 15. Możemy zaprojektować dowolny wzór wizytówek lub wykonać je w oparciu o projekt dostarczony przez Państwa.